آییننامه اجرایی آموزشگاههای رانندگی ابلاغ شد – ایسنا

درصورت کشف نقص عضوموثرازسوی ماموران راهنمایی ورانندگی وعدم قیدآن درگواهینامه رانندگی ، گواهینامه رانندگی اخذوتازمان بررسی های پزشکی واعلام امکان صدورگواهینامه مجدد ، دارنده گواهینامه حق رانندگی ندارد. هرگاه دارنده گواهینامه یکی ازشرایط پزشکی موضوع ماده ۶ این آئین نامه راازدست بدهد ، موظف است ظرف یک ماه به راهنمایی ورانندگی مراجعه نماید،راهنمایی ورانندگی دارنده گواهینامه رابرای انجام معاینات وآزمایشهای ضروری پزشکی مجازمعرفی می نماید ، درصورت احرازعدم وجودشرایط وصلاحیت رانندگی گواهینامه ازوی اخذوابطال می شود. نمونه سوالات آزمون اصلی آیین نامه با پاسخنامهدانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی آیین نامه راهنمایی و رانندگی به همراه جزوات ,نمونه سوالات آزمون اصلی آیین نامه با پاسخنامه,نمونه سوالات آئین نامه راهنمایئ رانندگی به همراه فیلم آموزش رانندگی و آموزش نکته به نکته رانندگی. همه ی این سوالات فقط یک پاسخ دارند و آن هم حل نمونه سوالات آزمون آیین نامه است . ویژگی بعدی آن نظم بالای آن در طرح و پسرش سوالات می باشد و شما می توانید پس از دانلود نمونه سوالات گواهینامه پایه سوم به همراه پاسخ به این ویژگی پی ببرید که با چه نظم دقیقی تمامی سوالات به همراه گزینه های مربوط به آنها و همچنین پاسخ درست هر یک در این پکیج برای شما گرداوری شده است.

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین

کافیست در کنار کتاب قانون رانندگی، چندین و چند بار از این نمونه سوالات آیین نامه استفاده کرده و مدام تست بزنید. 108ـ وسیله نقلیه موتوری: هر نوع وسیله نقلیهای که دارای حداقل یک چرخ در جلو و دو چرخ در عقب بوده و دارای موتور و سامانه انتقال قدرت است و برای حمل بار یا انسان به کار میرود که به آن خودرو نیز گفته میشود. مواقعی که علت تصادف دنده عقب باشد مواقعی که یکی از طرفین تصادف فاقد گواهینامه رانندگی باشد مواقعی که یکی از طرفین حادثه و تصادف فاقد بیمه نامه شخص ثالث باشد مواقعی که یکی از خودروهای طرفین تصادف ،خودروی نظامی باشد مواقعی که… من خودم از شرکت بیمه if ده درصد تخفیف گرفتم. همچنین در زمان انتقال تخفیف به خودروی خود فرد یا خانواده درجه یک، کاربری دو خودرو باید یکسان باشد، مثلاً امکان انتقال تخفیف خودروی سواری به خودرو با کاربری تاکسی وجود ندارد.

۲- در مرحله اول بر اساس اطلاعات خود اظهاری افراد آزمون علمی برگزار و نتیجه آزمون و اعلام اسامی واجدین شرایط جهت مرحله بعد منوط به کسب حد نصاب نمره لازم می باشد. نتیجه این ممیزی در نهایت معمولا به اطلاع مدیریت ارشد رسیده و پس از آن اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه تعریف می­گردد. در راههاي ديگر به هنگام ضرورت, بايد با احتياط كامل براي پرهيز از وقوع هرگونه حادثه و بسته شدن راه عبور ساير وسايل ديگر، مجاز است. توجه: دارندگان گواهینامه ب ۱ و ب ۲ مجاز به ثبت نام جهت گواهینامه پایه یکم نمی باشند. اگر چراغ ترمز شما کار نکند چه موقع مجاز به رانندگی هستید ؟ لذا اگر شرکتی به شما وعده گواهینامه TUV با قیمت های نازل نمود مطمئن باشید که گواهینامه مربوطه جعلی و ساختگی است. گام سوم : اگر فرد مورد نظر سابقه ای در پورتال داشته باشد رکوردهای مر بوط به آن را مشاهده خواهید نمود سپس در ستون نوع عملیات عملیات مورد نظر را انتخاب نمایید و بر روی آغاز فرایند کلیک نمایید. گام پنجم : اگر نوع گواهینامه تمدیدی باشد بر روی معرفی به آزمون عملی کلیک نمایید و در صفحه باز شده افراد مورد نظر بر برای معرفی به آزمون عملی انتخاب نمایید وبر روی عکس تیک کلیک نمایید در اینصورت مشخصات فرد در قسمت چاپ گواهینامه قابل مشاهده خواهد بود. Data was generated with the help of GSA Content Generator Demoversion!

خود گواهینامه IMS به تنهایی اعتباری ندارد و باید گواهینامه های ایزو 9001 و ایزو 14001 و ایزو 45001 (که جایگزین ایزو 18001 محسوب می شود) برای یک سازمان صادر گردد تا بتوان گفت که آن سازمان دارای گواهینامه ی IMS می باشد. از موارد زیر کدام یک درست می باشد؟ در زیر می توانید تصاویر خلاصه نکات بسیار مهم کتاب آیین نامه که سوالات زیادی از این قسمت می آید را مشاهده نمایید. کشورهای خارجی که گواهینامه صادره ازایران درقلمروسرزمینی آنان برای رانندگی معتبرمحسوب می شودویاکشورهایی که ازمتعهدین کنوانسیون ۱۹۶۸وین(راجع به مقررات عبورومرور درراههاوعلائم راهها)می باشند ،گواهینامه صادره آنان معتبربه حساب می آید. افراد 70 سال به بالا هم باید هر 5 سال یکبار برای احراز سلامت جسمی و روانی به راهنمایی و رانندگی مراجعه کنند. پ ـ پلاك بين المللي كه براي مسافرت با اتومبيل به خارج از كشور از سوي راهنمايي و رانندگي صادر و به اتومبيلهاي پلاك داخلي داده مي شود و استفاده از آن در كشور ممنوع است. برای شرکتهای درگیر در تجارت اتومبیل، هیچ چیز مهمتر از ایمنی نیست. IMS در واقع ترکیبی از یک سیستم مدیریت کیفیت ، یک سیستم زیست محیطی و یک سیستم بهداشت و ایمنی است که در کنار یکدیگر سیستم مدیریت یکپارچه یا همان IMS را تشکیل می دهند.

تست درایور

دیدگاهتان را بنویسید

11 + 1 =