تست گواهینامه رانندگی

تست ایین نامه رانندگی در سایت تست درایور بهترین گزینه برای محک زدن شما می باشد

برای استفاده از این آزمونها روی لینک زیر کلیک کنید.

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین

کشورهای عضو سازمان اتومبیلرانی جهانی اجازه صدور این گواهینامه رادارند و گواهینامه در بیش از ۱۹۶ کشور مورد تائید خواهد بود. البته بعد از رد شدن در بار سوم این بازه زمانی بیش از ۲ هفته خواهد بود. نامه اصالت گواهینامه رو هم بهتره که جداگانه از شهرک آزمایش یا اداره راهنمایی و رانندگی دریافت کنید و البته بعدش باید نامه رو ببرید وزارت امور خارجه و کد اصالت گواهینامه رو ازشون بگیرید. ميتونيد حتي خودتون ثبت نام كنيد و بدون كلاس بريد امتحان بديد و حتي زبان امتحان هم انتخاب كنيد كه البته فارسي باشه بايستي هزينه ترجمه روز امتحان پرداخت كنيد معادل ٣٠٠-٤٠٠ كرون.

شما میتوانید با گواهینامه رانندگی معتبر خارجی ، بمدت 120 روز در کانادا رانندگی کنید. 275 روز بعد از دریافت مجوز آموزش ، در صورتیکه برنامه آموزش رانندگی Drivers Education Program را با موفقیت باتمام رسانده باشید . این مجوز غالبا با عنوان ” مجوز مبتدی ” یا ” Beginner’s Permit ” نامیده میشود و با داشتن آن، شما مجاز به رانندگی با وسیله نقلیه بصورت تحت تعلیم خواهید بود. اخذ ایزو و صدور ایزو صرفا باید از مراجع صدور معتبر و از طریق متولیان دارای مجوز رسمی صورت پذیرد تا پاسخگویی کامل وجود داشته باشد.

دقت کنند که کارمند کمون D (اتوبوس) رو هم براشون درج کنه.

نماینده رسمی صدور گواهینامه ایزو از کشور های آلمان، ایتالیا و انگلستان. در این مرحله یک مربی رسمی از طرف آموزشگاه رانندگی برای شما انتخاب می شود که بر اساس ساعت شما برنامه ریزی می گردد . در ایران کانون جهانگردی و اتومبیلرانی عضو رسمی FIA است و میتوانید گواهینامه بینالمللی را از دفاتر این سازمان دریافت کنید. تحویل فوری گواهینامه فقط در مراجعه حضوری به مرکز اصلی و دفاتر کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در تهران و شهرستانها امکانپذیر است. نکته مهم:

دوستانی که اولین بار گواهینامه شون رو قبل از سال ۸۲ گرفتن، پشت کارتشون رانندگی وسیله نقلیه با ۲۶ مسافر رو هم دارن؛ موقع تحویل مدارک به کمون و دریافت گواهینامه موقت، دقت کنند که کارمند کمون D (اتوبوس) رو هم براشون درج کنه. همینطور دوستانی که گواهینامه موتورسیکلت دارند. متقاضیان تمدید گواهینامه رانندگی که بالای ۷۰ سال سن دارند بایستی نامه معرفی دریافت کرده و در مراکز معاینه چشم معتمد ناجا معاینه شوند. دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه 97 با جواب. ۳ تمام رخ جدید (تجدید چاپ نباشد) با زمینه روشن، لباس تیره و تمام رخ: توجه داشته باشید که زمینه روشن بودن عکس اهمیت زیادی دارد و در صورتی که عکس را با زمینه تیره ارائه داده باشید، به حتم نیاز به تعویض عکس خواهد بود.

گواهینامه رانندگی

به گزارش سایت آزمون آنلاین ایرانیان ( تست درایو) : بر اساس نرخ جدید خدمات آموزشگاه های راهنمایی و رانندگی، شهریه ۱۶ ساعت آموزش تئوری ۷۰ هزار و ۸۰ تومان و شهریه ۲۴ ساعت آموزش عملی ۴۳۲ هزار تومان میشود که جمعا هنرجو باید ۵۰۲ هزار و ۸۰ تومان بابت گذراندن این دوره بپردازد،مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام به شرح ذیل می باشد. آپدیت جدید جولای 2020 : تو مواردی و بعضی از کمونها ترجمه سفارت ممکنه مورد قبول واقع نشه. بهتر است که نامه سوابق تخلفات گواهینامه (در بخش اجرائیات شهرک آزمایش) را بگیرید و ترجمه کنید زیرا در بعضی استانها می توانید به عنوان تخفیف بیمه خودرو مورد استفاده قرار دهید. شما دارای گواهینامه رانندگی معتبر از سایر استانها و یا مناطق دیگر و یا سایر کشورها هستید.

اشخاص حق ندارند هیچ نوع وسیلهی نقلیهای را که فاقد لوازم و تجهیزات مذکور در این فصل یا دارای لوازم و تجهیزات مخالف مقررات باشد در راههای عمومی برانند و یا برای رانندگی در اختیار دیگری بگذارند. فرد باید وسیله نقلیه مناسبی را برای آزمون شهری به همراه بیاورد. جهت تغییر و یا کنسل کردن کلاس های شهری باید ۲۴ ساعت قبل به دفتر آموزشگاه مربوطه اطلاع دهید در صورت عدم اطلاع آموزشگاه، کلاس شما غیبت محسوب شده و کلاس جایگزین شامل هزینه مجدد میباشد.

دو عدد نامه پستی پرینت شده با نام و آدرس فعلی شما مانند قبض برق یا صورتحساب بانک و یا در صورت امکان، نامه ای از دوایر دولتی . 🎯هدف تست داریو🚗 آموزش رانندگی و ایجاد آزمون های آزمایشی آیین نامه راهنمایی و رانندگی در سال ۱۴۰۰ با جدیدترین آزمون های اصلی، سوالات فنی آیین نامه رانندگی و سوالات فرهنگ رانندگی جهت بالا بردن سطح آمادگی هنرجویان در آزمون آیین نامه رانندگی می باشد. در کلاس آیین نامه رانندگی و یا همان کلاس های تئوری افسر راهنمایی و رانندگی در کلاس حاضر شده و با آموزش نکات فنی و تابلو ها عملا قوانین رانندگی را برای شما بازگو می کند .

داده شوند،برگ معاینه فنی صادر مینمایند. این نمایندگان مراحل ۵ گانه بند قبل را انجام داده و گواهینامه را با اعتبار دفتر مرکزی خود صادر می­نمایند. درصورتیکه زمان کمی تا پایان اعتبار پاسپورت یا گواهینامه رانندگی باقیمانده است، بهتر است ابتدا آنها را تمدید نمایید. طی مدت دوره اعتبار نمونه برداری از محصول بدون اطلاع قبلی، به صورت تصادفی توسط کارشناسان مرکز، از خطوط تولید، انبارهای و محصولات موجود در بازار و مکانهای اجرا انجام میشود.

نت افراز با بهره مندی از متخصصین با تجربه هاستینگ و کارشناسان پشتیبانی مجرب خود با رعایت اصول حرفه ای مشتری مداری مفتخر به ارائه سرویس هاست لینوکس, فروش گواهینامه SSL, ثبت و انتقال دامنه و هاست نمایندگی به همراهان همیشگی خود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

2 × سه =