جدیدترین قوانین دریافت گواهینامه رانندگی در کانادا (شرایط + هزینه)

تست درایور در این حالت او علاوه بر پرداخت دیه، به علت رانندگی بدون گواهینامه مطابق ماده ۷۲۳ قانون مجازات اسلامی به حبس تا دو ماه یا جزای نقدی تا ۱۰۰ هزارتومان محکوم خواهد شد. پس از پایان هر آزمون اگر پاسخنامه را در اختیار نداشته باشید نمیتوانید از درست یا نادرست بودن پاسخها اطمینان حاصل کنید و در نهایت به مشکل برمیخورید بنابراین تلاش کنید که همیشه سوالات را با جواب دانلود کنید.

میتوانید در محیطی شبیه سازی شده آزمونهای استاندارد ما را شرکت کنید و مطمئن باشید که بخش زیادی از سوالات آیین نامه را پس از چند آزمون اول خواهید دید و دقیقا همین سوالات به شما در قبولی آزمون اصلی کمک خواهد کرد. شما میتوانید با گواهینامه رانندگی معتبر خارجی ، بمدت 120 روز در کانادا رانندگی کنید.

پایینترین کلاس گواهینامه رانندگی در استان انتاریو کانادا کلاس جی 1 است و برای دریافت آن نیاز به سابقه رانندگی یا بیمه اتوموبیل نیست و تنها باید معاینه چشم، آزمون آیین نامه اصلی آنلاین  و مقررات رانندگی، و یک آزمون رانندگی شهری مقدماتی را گذراند. برخی از کشورهای اروپایی و همچنین استرالیا، امارات متحده عربی، ایالاتمتحده آمریکا و کانادا قوانین سختگیرانهتری را به نسبت سایر کشورها برای استفاده از گواهینامه بینالمللی بکار بستهاند.

سوالات ایین نامه رانندگی

با توجه به تشابه سوالات آیین نامه رانندگی اگر تنها اقدام به حفظ کردن سوالات و جوابها بکنید بدون شک روز آزمون به مشکل برمیخورید. شما با شرکت در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین و تمرین سوالات میتوانید نکات مهم مربوط به رانندگی را در ذهن خود ثبت کنید. 3) سپس پرونده شما توسط کارشناس آموزشگاه تایید می شود.

تبصره ـ درصورت تعطیلی آموزشگاه بدون مجوز، اتحادیه به محض اطلاع مراتب را کتباً به مؤسس ابلاغ مینماید. با توجه به این تغییرات ۴ دسته گواهینامه ب۱ و ب۲ و پ۱ و پ۲ برای رانندگی با انواع اتومبیلها و گواهینامه موتور و پایه یک متوقف شده است. ارائه اصل گواهینامه برای کسانی که قصد تعویض آن را دارند.

۲۵- جاده خصوصی: جادهای که اشخاص یا مؤسسات برای استفاده شخصی ساختهاند و استفاده دیگران از آن منوط با اجازهی مالک است. هنگامی که برای آزمون آیین نامه مطالعه میکنید توجه داشته باشید که این سوالات برای قبولی در آزمون عملی نیز به کارتان خواهد آمد. در واقع تعدادی از سوالات آزمون اصلی راهنمایی و رانندگی، مربوط به بخش فنی آیین نامه است.

گواهینامه رانندگی

سالها تجربه در کنار آموزشهای مداوم به هنرجویان توسط افسران و مربیان با تجربه به ما در جمعآوری بالاترین کیفیت نمونه سوالات آیین نامه رانندگی کمک کرده است. حتما بایستی خود شخص متقاضی تمدید گواهینامه رانندگی در محل حضور یابد، این موضوع به دلیل این است که بایستی اثر انگشت شخص گرفته شود.

ما تمامی تلاش خود را میکنیم تا فرد با آمادگی کامل در امتحان حضور پیدا کند. همچنین نباید بازه زمانی قبولی در امتحان تئوری و عملی بیش از یک سال شود. به بخش امتحان آیین نامه رانندگی اصلی آنلاین بروید و چند بار خود را در شرایط آزمون قرار دهید تا بتوانید قبولی خود را تضمین کنید. یکی از اشتباهاتی که هنرجویان پیش از آزمون انجام میدهند آن است که بدون توجه به اعتبار نمونه سوال آیین نامه با سرچ ساده در گوگل سوالاتی را دانلود میکنند که استاندارد نیست و یا بسیار قدیمی است و از همه بدتر پاسخنامه اشتباه در اختیار هنرجویان قرار گرفته است. راه حل میانبر برای قبولی در آزمون آیین نامه حل نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پیشین است.

آیین نامه رانندگی

این شرایط ایدهآل برای موفقیت در هر آزمونی است به شرط آنکه نمونه سوالات آیین نامه رانندگی آزمون آیین نامه معتبر را با پاسخنامه دانلود کنید و با شیوه درست آزمونها را پاسخ دهید. تمدید گواهینامه رانندگی مربوط به گواهینامه های پایه یک، پایه دو، پایه سه و موتورسیکلت بوده و شامل گواهینامه بین المللی نمی شود.

بدیهی است اگر به هر دلیلی گواهینامه اصلی تان سلب امتیاز یا منقضی گردد، گواهینامه بین المللی نیز نامعتبر خواهد شد. در ساعاتی که چراغها باید روشن باشند اگر چند وسیلهی نقلیه متصل به هم حرکت کنند، روشن کردن چراغهایی که به لحاظ محل نصبشان پوشیده میشوند ضرورت ندارد ولی در هر حال چراغهای جلوی وسیله اولی و چراغهای عقب وسیله آخری باید روشن باشند. آزمون که تمام شد پاسخنامه آزمون آیین نامه در اختیارتان قرار خواهد گرفت و تک به تک سوالات آیین نامه اصلی را چک کنید و منطق هر سوال را در یابید. سالانه سوالات جدیدی به بانک سوالات آیین نامه اضافه میشود و ممکن است طرح های متفاوتی برای سوالات پیاده کنند که هنرجویان در آزمون ممکن است گیج و گمراه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

چهارده − دوازده =