دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی 1401 [ با جواب ] رانندگی

پی دی اف سوالات ایین نامه رانندگی سایت تست درایور را در لینک سط می توانید دانلود کنید

موسسات صدور گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت (Certification Body) موسساتی هستند که توسط یک نهاد اعتبار دهی (Accreditation Body) جهت ممیزی و صدور گواهینامه استقرار یک استاندارد، ارزیابی و اعتبار بخشی می گردند. تبصره۱ـ مؤسس مکلف است ظرف دو ماه قبل از انقضای اعتبار پروانه کسب، درخواست کتبی خود را جهت تمدید پروانه کسب به اتحادیه تسلیم نماید. توجه : پس از اتمام امور مربوط به این خدمت، رسیدی تحویل متقاضی خواهد شد که میتواند تا تاریخ اعتبار آن به مأموران راهنمایی و رانندگی ارایه شود. می توان نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی را پیش از آزمون آیین نامه رانندگی مرور کرد. رانندگان پایه یک به منظور دریافت گواهینامه پایه آزمون آیین نامه اصلی آنلاین یک پیشتر بارها آزمون آیین نامه را پاسخ داده اند و تسلط نسبی بر آیین نامه دارند و نیازی نیست مجدد اقدام به مطالعه آیین نامه کنند. ۱۵- در هر نقطه از معابر به منظور تعمیر وسیلهی نقلیه جز در مورد ماده ۱۰۱ که باید به ترتیب مقرر در همان ماده عمل گردد. اما در هر صورت برای گرفتن گواهینامه، باید حتما کارت اقامت موقت ترکیه را داشته باشید و اقامت شما نیز در اداره نفوس ترکیه به ثبت رسیده باشد.

 

پیش از آنکه شروع به مطالعه سوالات آیین نامه رانندگی پایه یک کنید بهتر است یک بار با دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه رانندگی یکی از نمونههایی که در اختیارتان قرار میدهیم را به صورت جداگانه بررسی کنید. شما میتوانید از این فرصت برای مطالعه آزمون اصلی و مقدماتی همزمان استفاده کنید. در صورتی که فرصت کافی برای مطالعه آیین نامه ندارید و وقت کمی تا آزمون باقی مانده تنها شانس قبولی شما در اختیار داشتن این مجموعه اصلی است. بهترین شیوه برای مطالعه نمونه سوالات آیین نامه پایه یک آن است که بخشهایی که در سالهای اخیر به آیین نامه اضافه شده است و نیاز به مطالعه جداگانه آنها وجود دارد لازم است که به صورت مجزا خوانده شود. 2 ـ قبول شدن در آزمایشهای آیین نامه راهنمایی و رانندگی و روشن کردن موتور و راندن وسایل نقلیه موردنظر در جهات مختلف ـ ترمز کردن و دورزدن با آنها

لازم نیست که مجدد همه آیین نامه را مطالعه کنید به این دلیل که پیشتر تسلط کافی بر سوالات پیدا کردهاید. این سوالات به شما کمک میکند که جایگاه فعلی خود را مشخص کنید تا بتوانید برای مطالعه خود برنامه ریزی لازم را داشته باشید. این تأییدیه بر آن دلالت دارد که شخص شرکتکننده در برنامه یا مراسمی حضار بوده و یا به بیان دیگر، به صورت مؤثری مشارکت کرده است. به همین دلیل توصیه می کنیم که این بخشها را به صورت جداگانه دانلود کنید. پس از پایان آزمون سوالات به دنبال بررسی پاسخنامه باشید و سوالاتی را که اشتباه پاسخ دادهاید را روی یک برگه به صورت جداگانه یادداشت کنید. با انجام آزمون های آیین نامه فنی به راحتی می توانید بر این مطالب تسلط داشته باشید چونکه تست های پرتکرار طبقه بندی شده در قالب آزمون آیین نامه فنی به صورت رایگان دسته بندی شده است و در دسترس همگان می باشد جهت استفاده از آزمون های ویژه و تکمیلی ما اینجا را کلیک کنید جهت مشاهده مراحل گرفتن گواهینامه اینجا رو کلیک کنید جهت مشاهده آزمون تابلوهای رانندگی اینجا را کلیک کنید موفق باشید . اگر شما در یک مؤسسه صنعتی مشغول به کار باشید، بیتردید واژههای certificate و certification به گوش شما خورده و گاهاً این واژهها به صورت جایگزین یکدیگر استفاده شده است.

همچنین ببینید: کدام گزینه درباره عبور و توقف در مسیرهای ویژه اتوبوس شرکت واحد صحیح است؟

چیست و دریافت آن چه شرایطی دارد؟

تبصره ـ حمل مواد سوختي خارج از مخزن (باك) و استفاده از وسايل آتش زا مانند اجاق گاز سفري (پيك نيكي)، بخاري و مانند آن در وسايل نقليه ممنوع است. این بخشها شامل فرهنگ رانندگی و بخش امداد و نجات و بخش سوالات فنی ممکن است برای رانندگان نا آشنا باشد. همین طور بخوانید: گواهینامه رانندگی جانبازی چیست و دریافت آن چه شرایطی دارد؟ آیا این دو واژه یکسان هستند، و اگر نه، چه تفاوتهایی با یکدیگر دارند و کدامیک از این دو برای شما یا سازمان شما بهتر است؟ بستههای طلایی آیین نامه این سایت شامل : سوالات آزمون آیین نامه اصلی که امسال پرسیده شده است مشابه سوالات آیین نامه ۱۴۰۰ خواهد بود. برای دریافت گواهی نامه پایه یک نیاز به قبولی در آزمون آیین نامه وجود دارد. سوالی که پیش میآید آن است که چگونه میتوان در کوتاهترین زمان ممکن به سوالات آیین نامه پایه یک پاسخ داد.

تست درایور

دیدگاهتان را بنویسید

5 × سه =