راهنمای دریافت گواهینامه رانندگی بین المللی

چه تخلفاتی بر اعتبار گواهینامه پایه سوم اثر می گذارد؟ بنابراین ، برای چه به آوارگان داخلی در یونان نیاز دارید؟ شما می توانید یک مجوز رانندگی بین المللی برای یونان را بصورت آنلاین در وب سایت انجمن بین المللی رانندگان مشاهده کنید. همچنین می توانید در همان وب سایت اقدام کنید و مشخصات خود مانند نام ، آدرس ، شهر ، / ایالت ، کشور و کد پستی را برای دریافت آواره در یونان آماده کنید. برای دانلود سوالات آیین نامه اصلی می توانید از سایت soal-aeennameh استفاده کنید. 3، زمینه روشن، بدون عینک و کلاه (عکس ها باید توسط سرکنسولگری تأیید گردد.) چنانچه متقاضی بر اساس تجویز پزشک ملزم به استفاده از عینک طبی حین رانندگی باشد، نیاز به ارائه عکس با عینک ندارد. حالا شما را با کشور ردیف اول در بیشترین هزینه جریمه رانندگی در دنیا , آشنا می کنیم . در ادامه هزینه جریمه رانندگی و شرایط گرفتن گواهینامه و رنت خودرو را خواهید خواند . سن قانونی برای گرفتن گواهینامه با توجه به قانون اساسی باید برای رانندگی با هر نوع وسیله نقلیه ای چه زمینی و چه هوایی، گواهینامه مرتبط داشته باشید. با ما همراه باشید . Content has been created by GSA Content Generator DEMO!

چطوری تو امتحان آیین نامه قبول بشم؟

قطر دارای جریمه رانندگی بسیار زیاد می باشد پس سعی کنید یا از خودروی خود استفاده نکنید و یا اگر اینکار را کردید بسیار مراقب جریمه های رانندگی در این کشور باشید . در صورتی که گواهینامه ندارید می توانید با هزینه بسیار کم خودرو را با راننده اجاره کنید هر زمانی که در خواست دهید . رایگان کسب کاربهرهوری شهریور بسمه تعالی راحتی آزمون آیین نامه صرف کمترین زمان هزینه قبول . چطوری تو امتحان آیین نامه قبول بشم؟ آیین نامه و قوانین رانندگی در قطر سختگیرانه است . خودرو ها در این کشور بسیار به روز می باشد و شما با هزیمه کم می توانید خودروی مورد نظر خود را خریداری کنید . جاده ها و راه های در این کشور بسیار مناسب و مدرن است و رانندگی بی دغدغه ای را تجربه خواهید کرد , خودرو ها به روز بوده و خدمات نیز به صورت اتوماتیک و خودکار می باشد یعنی اگر در راه های این کشور خودروی شما خراب شد می توانید از طریق نقشه آنلاین درخواست تعویض خودروی کرایه ای خود را بدهید . This post was generated by GSA Content Generator Demoversion!

به راحتی در این کشور رانندگی کنید .

شما می توانید به راحتی در این کشور خودروی خود را رنت کرده و با پایینترین هزینه برای مدت طولانی در اختیار بگیرید . که خب هزینه کمی هم دارد همچنین استرس رانندگی را هم نیاز نیست تجربه کنید . هزینه سوخت به شدت پایین است طوری که واقعا رانندگی در قطر را به صرفه کرده است و شما را از فکر حمل و نقل شهری منصرف می کند . بسته به آیین نامه اداره راهنمایی و رانندگی ، متقاضیانی که در نظر دارند مجوز رانندگی بگیرند ، باید حداقل فارغ التحصیلان دبستان باشند. برای رنت خودرو در این کشور باید 25 سال به بالا داشته باشید و همینطور اگر گواهینامه رانندگی شما از کشور هایی نظیر استرالیا و کانادا و آمریکا و اتحادیه اروپا و انگلیس است می توانید به مدت 3 ماه بدون گواهینامه قطر به راحتی در این کشور رانندگی کنید . برای کودکان زیر 3 سال باید یک مهار کودک مناسب نصب شود. در سال 98 ما در کنارتان خواهیم بود و تمام تلاشمان ارائه اخبار , منابع و سوالات بروز و مفید و به موقع خواهند بود تا سهم اندکی در موفقیتتان داشته باشیم. آواره برای یونان به نفع کسانی است که دوست دارند با ماشین در کشور گشت و گذار کنند.

سوالات ایین نامه رانندگی

بستن کمربند ایمنی در یونان اجباری است. همچنین داشتن کلیه کمربندهای ایمنی برای جای دادن کلیه مسافران ممکن الزامی است. اگر به دلایل پزشکی از بستن کمربند ایمنی معاف هستید ، باید گواهی پزشکی معافیت را که همراه با ترجمه یونانی است از پزشک معالج دریافت کنید. با وجود اين اگر جريان ترافيك در جهتي كه آنها در حال پيش رفتن هستند آن چنان متراكم باشد كه چنانچه وارد تقاطع گردند با تغيير و تبديل بعدي رنگ چراغ نتوانند از آن خارج شوند، چراغ سبز در تقاطع، رانندگان را براي پيش رفتن مجاز نخواهد ساخت. قوانین راهنمایی و رانندگی زیادی در یونان وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. به همین ترتیب ، آواره برای یونان یک امر ضروری است. اگر یادتان باشد در مقاله های گذشته از رانندگی در کشور فرانسه گفتیم و متوجه شدید که جریمه رانندگی در این کشور به شدت زیاد است . در صورت تصادف در راه های این کشور سریعا نیروی پلیس را مطلع کنید تا در محل تصادف حاضر شوند و به هیچ وجه مکان خود را ترک نکنید زیرا باعث یک جریمه سنگین برای شما خواهد شد . رانندگان در این کشور کمی پرخاشگر هستند پس مراقب باشید که درگیر نشوید زیرا به شدت برای شما دردسر خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نوزده + چهار =