شرایط اخذ گواهینامه برای اتباع (مدارک لازم به مراحل+ هزینه ها)

🔴کره جنوبی: آزمون شهری برای گرفتن گواهینامه در کره جنوبی بسیار راحت است، اما متقاضی باید آزمون سلامتی دولت را بدهد که بسیار سخت و پیچیده است.

اولین قوانین رانندگی ایالت نیویورک در سال ۱۹۱۰ در آمریکا تصویب شد و اولین ایالتی که داشتن گواهینامه را برای همه ی رانندگان الزامی کرد، ایالت نیوجرسی از سال 1913 بود.

مطابق قانون کشور ترکیه افرادی که برای اولین بار نسبت به دریافت گواهینامه رانندگی در ترکیه اقدام میکنند، دارای گواهینامه B خواهند بود. سپس حضور و غیاب توسط افسر رانندگی انجام می شود و شما باید نوبت به نوبت برای امتحان رانندگی آماده شوید . سپس نسبت به اخذ گواهینامه رانندگی در ترکیه اقدام نمایید.

 

شرکتهایی که در ترکیه خودرو اجاره میدهند ابتدا شماره گواهینامه و شماره کارت اعتباری را در سیستم وارد میکنند، سپس نسبت به اجاره خودرو به متقاضی اقدام میکنند. اطمینان حاصل نمایید و با دید باز نسبت به خرید خودرو اقدام کنید. انجام داده باشید، این امکان را خواهید داشت که خرید خودرو در ترکیه را انجام دهید؛ زیرا هنگام صدور پلاک به نام فرد متقاضی شهروندی وی احراز خواهد شد.

سوالات ایین نامه رانندگی

افزایش سرعت استفاده از خودروی شخصی، انجام مانورهای خطرناک و وقوع تصادفات موجب شد تا مسئولین، به لزوم تدوین قوانینی برای صدور اجازه نامه رانندگی پی ببرند. این زمان برای این در نظر گرفته شده که متقاضی تا زمان دریافت گواهینامه رانندگی در ترکیه مشکلی از بابت استفاده از خودرو و عبور و مرور درون شهری و برون شهری در این کشور نداشته باشد. ماده ۱۴۷- در خيابان ها و جاده هايي كه نور كافي وجود دارد بايد تنها از چراغ هاي جانبي جلو و عقب و درصورت خرابي ناگهاني چراغهاي جانبي جلو از چراغ عبور (نور پائين) استفاده شود.

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین

می باشد. که این خدمات چیزی حدود 150 هزار تومان برای شما هزینه دارد. همچنین برای یکسال حق رانندگی در مسیر های برون شهری نیز از این افراد صلب شده است. گواهینامه رانندگی اعتباری ده ساله دارند و شما از زمان صدور به مدت ده سال می توانید که از این گواهینامه رانندگی استفاده کنید.

آیین نامه رانندگی

مهاجران میتوانند گواهینامه کشور خود را برای مدت سه ماه اول ورود به کانادا مورد استفاده قرار دهند. پس از ارائه این مدارک به اداره پلیس ترکیه، حدود سی تا چهل روز زمان لازم خواهد بود تا مدارک بررسی و تایید شده و گواهینامه رانندگی در ترکیه برای شما صادر شود. سلام در همین صفحه به راحتی می توانید پرداخت کنید و بلافاصله پس از پرداخت میتوانید فایل را دانلود کنید هر مشکلی بود به پشتیبانی در واتساپ پیام بدید. پس از این مرحله نوبت به آزمون شهری سطح 1 یا آزمون جاده ای می رسد و می توانید برای G2 اقدام کنید و آزمون جاده ای را بدهید. هر محصولی که کارخانه تولید می کند دارای یک تاریخ انقضا است و شما از زمان تولید تا آن تاریخ می توانید از این محصول استفاده کنید. رئیس پلیس راهور همچنین گفت: این افراد حق رانندگی با موتورسیکلت از 10 شب تا 5 صبح را نخواهند داشت و علاوه بر آن فقط باید در داخل شهر رانندگی کنند مگر اینکه حداکثر 25 کیلومتر از آن شهر فاصله بگیرند . 

این امکان فقط برای افراد بالای ١۸ سال می باشد. ماده ۸۳ ـ نصب مخزن (باک) اضافی و یا غیراستاندارد برای مصرف سوخت وسایل نقلیه عمومی باربری و مسافربری ممنوع است و همچنین حمل مواد خطرناک در جادهها تنها با وسایل نقلیه ویژه و با رعایت مقررات مربوط مجاز است. برای دریافت گواهینامه رانندگی در ترکیه نیز به مدارک خاصی نیاز خواهید داشت که تنها در صورتیکه این مدارک را ارائه کنید میتوانید گواهینامه رانندگی در این کشور را دریافت نمایید.شرکت فانوس با کادر مجرب خود شما را در این زمینه همراهی خواهد کرد.

ارائه اصل گواهینامه برای کسانی که قصد تعویض آن را دارند. کسانی که برای اخذ گواهینامه مراجعه می کنند و این خدمات را دریافت میکنند باید اطلاعات پلاک به نام خودشان باشد. گواهینامه های بين المللي رانندگی در دو نوع کلی يكساله و سه ساله برای استفاده در کشورهای پذیرنده و به صورت موقت صادر میشود. ماده ۷۵ ـ موتورسيكلت بايد داراي دو نوع ترمز باشد كه يكي از آنها حداقل روي چرخ عقب و يا همه چرخها و ديگري روي چرخ جلو و يا همه چرخها عمل نمايد. 

دیدگاهتان را بنویسید

چهار × 3 =