آشنایی گام به گام با مراحل گرفتن گواهینامه

عده ای از کاربران به این نکته هم اشاره کرده بودند که مسئولین دفاتر پلیس به اضافه 10پاسخ روشنی در این خصوص به آن ها نمی دهند، در این باره سرهنگ عزیزی می گوید: دفاتر پلیس باید هر هفته مدارک جدید را برای ما بفرستند و گاهی متاسفانه به هر دلیلی این کار را به تعویق می اندازند و برای همین ممکن است صدور گواهینامه های جدید چند ماهی طول بکشد.

ارایه کارت گروه خون صادره از مراکز پزشکی مجاز و یا هر گونه مدرکی از قبیل کارت پایان خدمت که گروه خونی متقاضی در آن درج شده باشد و یا خود اظهاری متقاضی (به صورت مکتوب) مبنی بر اطلاع از گروه خونی خود، کافی به مقصود می باشد. در صورت گم شدن و یا نیاز به تعویض داشتن باید با در دست داشتن مدارک تعویض و یا تمدید به مراکز مربوطه مراجعه کنند. پس از موفقیت در آزمون شهر یا عملی رانندگی گواهینامه شما ظرف مدت 1 تا 2 ماه به دست شما می رسد.

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین

اگرچه شرایط کلی اخذ گواهینامه در کانادا برای تمامی استانها یکی بوده و اختلاف بیشتر در جزئیات است، اما سعی کرده ایم مراحل اخذ گواهینامه را برای هر شهر به شکل جداگانه بررسی نمائیم. DAkkS یکی از AB های معتبر عضو انجمن اعتباردهی بین­المللی IAF می­باشد. هر کشوری دارای یک یا چند AB بوده و AB ها تحت انجمن اعتباردهی بین­المللی فعالیت می­کنند. رانندگی در آلمان بسیار دارای نظم و قوانینی عاقلانهتر از کشورهای دیگر اروپایی است . گاهی شما برای سهولت امور در اخذ گواهینامه رانندگی در کشورهای دیگر، به ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی خود نیاز دارید. این سیستم به صورت یکپارچه اطلاعات مرسولات را در خود دارد و پس از ارائه کد ملی پس از چند دقیقه از جزئیات مرسولات اطلاعات جامعی ارائه میکند. این شرکت­ها پس از ممیزی استاندارد در سازمان و در صورت عدم وجود مغایرت با الزامات استاندارد، اقدام به صدور گواهینامه ایزو می­­نمایند. اثبات به مشتریان: برخی سازمان­ها به دلیل نیاز به اثبات توانمندی­شان در استقرار یک سیستم مدیریتی به مشتریان خود، در پی دریافت گواهینامه ایزو هستند. بسته ویژه ای شامل تمامی آزمون هایی که برای دریافت گواهینامه توسط افراد بیسواد در سال 97 موجود میباشند را میتوانید در یک فایل پی دی اف کامل دریافت و مورد استفاده قرار دهید .

شرکت در مناقصات و قراردادها: برای برخی سازمان­ها، دریافت گواهینامه ایزو امتیاز تشویقی در پی داشته و یا در قراردادهای تجاری که با مشتریان دارند و یا مناقصات یک ویژگی مثبت به شمار می­آید. شاید شما هم به آن دسته از افراد تعلق داشته باشید که علاقه دارید سفر را از پشت فرمان خودروی شخصیتان آغاز کنید و به کشف زیبایی های طبیعت و دنیایی ماورای خستگی های روزمره تان بپردازید. برای گرفتن گواهینامه پایه 3 شرایط و محدودیت هایی وجود دارد که فرد با دارا بودن شرایط میتواند برای گرفتن گواهینامه ثبت نام کند و پس از طی کردن مراحل و آزمون ها گواهینامه خود را دریافت کند . این دسته از سازمان­ها بالاجبار به سمت دریافت گواهینامه ایزو می­روند و به همین دلیل متاسفانه اغلب در دام سودجویان گرفتار شده و هزینه زیادی بابت یک گواهینامه نامعتبر پرداخت می­کنند. گویی , فردی مریخی وارد روستایی بشود و ساعتها با تعجب به زندگی افراد خیره بماند . به این نکته توجه فرمائید که متاسفانه امروزه سودجویان با صدور گواهینامه­ ایزو نامعتبر، اقدام به کلاهبرداری در این زمینه نموده و از ناآگاهی سازمان­ها سوء استفاده می­کنند.

گواهینامه رانندگی

توجه داشته باشید که در صورت نقص مدارک فورا نسبت به تکمیل آن اقدام کنید و آدرس پستی خود را بارها کنترل نمایید. این قانون در سال 2020 شرکتکنندگان و داوطلبین گواهینامه رانندگی را کمی دچار شوک کرده است اما باید بدانید رانندگی با خودروی دندهای به صورت مجازی میباشد نه عملی ( البته در 3 آموزشگاه ) . «سید داوود محمدی» موسس آموزشگاه محمدی، حفظ آرامش در زمان امتحان را مقدم بر هر چیز میداند، چون در صورت وجود آرامش دانستهها به ذهن میرسد و در رفتارهای آزمون دهنده تاثیر مثبت میگذارد. در این رابطه سرهنگ حمید رضا عزیزی، رئیس اداره صدور گواهینامه راهنمایی و رانندگی پلیس راهور ناجا، به خبر آنلاین می گوید: این مسئله تنها به راهور بر نمی گردد،بلکه مامورین اداره پست هم در این زمینه گاهی سهل انگاری می کنند و مدارک را دیر به دست متقاضیان می رسانند .از طرفی گاهی در چاپ هم اشکالاتی به وجود می آید که همین موضوع روند کار را طولانی می کند . پس از موفقیت در امتحان تئوری، باید در آموزشگاه رانندگی Fahrschule رجوع کرده و خود را برای امتحان عملی آماده کنید.

https://soal.testdriver.ir

دیدگاهتان را بنویسید

سیزده − 5 =