کدام گزینه درباره عبور و توقف در مسیرهای ویژه اتوبوس شرکت واحد صحیح است؟

یکی از سوالات ایین نامه رانندگی که بارها تکرار شده و هنرجویان زیادی با این مواجعه شده اند این سوال می باشد

 

کدام گزینه درباره عبور و توقف در مسیرهای ویژه اتوبوس شرکت واحد صحیح است؟

  1. در صورت نبودن پلیس می‌توان از خطوط ویژه استفاده نمود
  2. در صورت ترافیک سنگین می توان از مسیر ویژه اتوبوس عبور کرد
  3. به جز اتومبیل‌ های مجاز، برای مابقی وسایل نقلیه ممنوع است*
  4. در ساعات شب می توان از مسیر ویژه اتوبوس عبور نمود

 

برای زدن تست های ایین نامه رانندگی روی لینک زیر کلیک کنید

ازمون ایین نامه

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین
سطح اول ۱۲ ماه به طول می انجامد، یعنی شما باید ۱ سال در این سطح بمانید تا بتوانید برای گواهینامه سطح G2 اقدام کنید. دانلود رایگان نمونه سوال آیین نامه مقدماتی با جواب و دانلود رایگان نمونه سوال آیین نامه فنی 97 با جواب کنید . نمونه سوالات فنی از کتاب جدید با پاسخنامه. دوستان عزیز ، در تهیه سوالات نهایت دقت صورت گرفته تا تمامی پاسخ ها درست و بدون مشکل باشد. جهت دسترسی به ابزارهای تهیه شده میتوانید به قسمت ابزارها مراجعه نمایید. برای رهگیری گواهینامه خودتان میتوانید به سامانه رهگیری مرسولات سازمانی مراجعه کنید و با انتخاب گواهینامه و واردکردن کد ملی، از وضعیت گواهینامهتان باخبر شوید. در آزمون تئوری لازم است روی اشکال علائم راهنمایی و رانندگی تمرکز کنید. برای دریافت گواهینامه پایه یکم داشتن 25 سال تمام الزامی است. برای موفقیت در این آزمون قبل از هر چیز تمام نکات آیین نامه راهنمایی و رانندگی را یاد بگیرید و این اصول را در جلسات عملی اجرا کنید.
زمون های آیین نامه پایه سوم
آزمون های آیین نامه رانندگی ۹۹
تاریخ ازمون ایین نامه همدان
محل آزمون آیین نامه همدان
ازمون ایین نامه ی اصلی ۱۴۰۰
ازمون ایین نامه ی بی سوادی

که در استان مانیتوبا صادر نشده رانندگی کنند.

عکس سوالات با کیفیت بسیار بالا در اختیار شما قرار میگیرد که در زمانهای تلف شده بتوانید به راحتی سوالات را مرور کنید. این وب سایت یکی از بهترین وب سایتهایی است که امکان مرور سوالات با موبایل و تبلت را فراهم میکند. گواهینامه رانندگی پایه یک مخصوص کسانی است که می خواهند با خودرو های خیلی سنگین تر رانندگی کنند . کسانی که گواهینامه موتور می گیرند پس از گذشت سه سال از صدور گواهینامه موتور سیکلت خود و پس از رسیدن به سن ۲۳ سالگی می توانن با موتور رانندگی کنند . علاقه فراوان به رانندگی این شوق را در افراد به وجود می آورد که هرچه سریع تر پس از رسیدن به سن قانونی برای دریافت گواهینامه رانندگی اقدام کنند. افراد می توانند به مدت ۹۰ روز با گواهینامه ای که در استان مانیتوبا صادر نشده رانندگی کنند. 17 – افراد مبتلابه سایکوز حاد از هر نوع، بیماران (خلفی) Bipolar در فاز حاد. قوانین دریافت گواهینامه رانندگی کانادا بسته به هر استان و منطقه متفاوت است. اگر هم در این مدت تصادف کنید ممکن است شرکت بیمه از پرداخت خسارت خودداری کند. بیش از 500 سوال به همراه جواب با مطالعه این مجموعه می توانید با آمادگی کامل در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی شرکت کنید.
آزمون آیین نامه ی موتور سیکلت
آزمون آیین نامه ی اصلی آنلاین
آزمون آیین نامه یزد
ازمون ایین نامه پایه یک
آزمون آیین نامه پایه یک ۱۴۰۰

پس از آن نوبت به آزمون اصلی آیین نامه می رسد.

به دلیل زمان ناکافی برای مطالعه منابع بخش فنی ماشین، در اختیار داشتن سوالات آیین نامه اصلی به شما کمک خواهد کرد. میدانید که پیش از آزمون اصلی آزمون مقدماتی را گذراندهاید و میدانید که پس از آزمون اصلی بخش عملی خواهد بود. این سوالات بیشتری تکرار را در آزمون های آیین نامه اصلی داشته و به شدت مهم است . پس از آن نوبت به آزمون اصلی آیین نامه می رسد. امروزه برای صادرات و واردات محصولات صنعتی قوانین و مقرراتی در کشورها وضع شده که شرکت های تولیدی و صنعتی که مایل به صادرات محصولات خود به این کشورها هستند ملزم به رعایت و اجرایی کردن این قوانین می باشند که گواهینامه CE یکی از معروف ترین آن هاست. گواهینامه CE برای اکثر محصولات تولیدی که به دنبال صادرات به اروپاست اجباری شده و حتی برخی از تجار و وارد کنندگان غیر اروپایی نیز داشتن این نشان را برای واردات محصولات تولیدی به کشور خود در نظر می گیرند. البته که برای زندگی در شهرهای شلوغ ترکیه مانند استانبول، شایدشما بتوانید نیازهایتان را با وسایل نقلیه عمومی برطرف کنید و نیازی به رانندگی نداشته باشید.
آزمون آیین نامه سوالات
آزمون آیین نامه سال 1399
آزمون آیین نامه سایت ایرانیان
ازمون ایین نامه شماره 2
آزمون آیین نامه شهری
ازمون ایین نامه شهرک ازمایش
ازمون ایین نامه شماره ۵
ازمون ایین نامه شماره ۴
ازمون ایین نامه شماره یک
آزمون آیین نامه شفاهی
آزمون آیین نامه شماره 17
آزمون آیین نامه شماره 15

مدت اعتبار گواهینامه رانندگی پایه سه 10 سال است؛ بعد از اینکه اعتبار آن تمام شد در صورت تایید از نظر سلامت جسمی و روانی، میتوانید آن را برای دوره 10 ساله بعدی تمدید کنید. اعتبار گواهینامه ۱۰ سال می­باشد و پس از ده سال در صورت صحت سلامت روانی و جسمی تجدید می­شود. توجه : پس از اتمام امور مربوط به این خدمت، رسیدی تحویل متقاضی خواهد شد که میتواند تا تاریخ اعتبار آن به مأموران راهنمایی و رانندگی ارایه شود. ۴- امکان ثبت درخواست صدور گواهینامه به صورت آنلاین و تحویل پستی آن در همه کشورهای دنیا وجود دارد. سوال هفت-آب رادیاتور هر چند وقت یکبار نیاز به کنترل دارد ؟ بطور کلی بعد از دریافت هر نوع تصدیق بهتر است مدتی در کنار شخصی که تجربه رانندگی آن وسیله نقلیه را دارد، رانندگی کنید تا بمرور تسلط پیدا کنید. افراد 70 سال به بالا هم باید هر 5 سال یکبار برای احراز سلامت جسمی و روانی به راهنمایی و رانندگی مراجعه کنند.
آزمون آیین نامه سال 1400
ازمون ایین نامه سوالات فنی
آزمون آیین نامه سبقت
آزمون آیین نامه سال ۹۸

آزمون آیین نامه شماره 7

ازمون ایین نامه هفته پیش
آزمون آیین نامه همراه با جواب
آزمون آیین نامه همدان
آزمون های آیین نامه
آ
آزمون آیین نامه ی ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

هشت − سه =