هدف از طراحی شانه راه در دو طرف خط های عبور و رفت و برگشت کدام است

یکی دیگر از سوالات اصلی ایین نامه در مورد این سوال می باشد که می توانید پاسخ آن را با رنگ قرمز مشاهده کنید

هدف از طراحی شانه راه در دو طرف خط های عبور و رفت و برگشت کدام است؟

  1.  ایستادن برای استراحت
  2.  توقف اضطراری *
  3.  خط کمکی برای تردد و افزایش ظرفیت
  4. تغییر سرعت برای پیوست به جریان ترافیک

 

جواب صحیح این سوال همانطوری که با * مشخص شده است توقف اضطراری می باشد

 

همچنین ببینید: کدام گزینه درباره عبور و توقف در مسیرهای ویژه اتوبوس شرکت واحد صحیح است؟

می توانید برای تست و محک زدن خودتان به سایت آزمون ایین نامه کلیک کنید.

شرایط دریافت گواهینامه ضبط شده چیست؟ برای دریافت گواهینامه ضبط شده به کجا مراجعه نماییم؟ وی تصریح کرد:پارسال به طور متوسط هر روز 45 نفر در تصادفات فوت کردند و 800 نفر نیز مجروح شدند. شما میتوانید تا زمان صدور گواهینامۀ المثنی، در صورت لزوم آن را به مأموران راهنمایی و رانندگی ارائه دهید. اگر قبول شوید به صورت موقت اجازه رانندگی خواهید داشت ولی تا زمانی که PR را ارائه ندهید گواهینامه اصلی صادر نمیگردد. رییس پلیس راهور ناجا به شرایط دریافت گواهینامههای جدید رانندگی اشاره كرد و به ایسنا گفت: بر این اساس شرایط دریافت گواهینامه پایه سوم كه برای حداكثر مجموع وزن و ظرفیت بار 3/5 تن، یا حمل حداكثر 9 سرنشین با راننده به جز وسایط نقلیه عمومی است، داشتن 18 سال تمام سن، ارائه گواهی سلامت جسمی و روانی، طی دورههای آموزش نظری و عملی و قبولی در آزمون آییننامه اصلی و عملی شهر با وسایط نقلیه مربوطه است.

گواهینامه رانندگی

پس از دریافت فرم مذکور در سالن اصلی می بایست به طبقه دوم مراجعه نموده و در کلاس آموزشی که به منظور آموزش تشکیل می گردد شرکت نمایید. را یاد میگیرید. تمامی این موارد هم در جزوه آییننامه مقدماتی و هم در جزوه آییننامه اصلی به خوبی بیانشده است. سردار سرتیپ مهری در نشست خبری با بیان اینکه شماره گذاری خودروهای وارداتی هم در این مدت 13 درصد رشد داشته است تصریح کرد: بر این اساس در 9 ماه امسال 951 هزار و 820 خودرو شماره گذاری شده که از این تعداد 46 هزار و 961 خودرو وارداتی بوده است. وی به گواهینامه پایه دوم اشاره كرد و یادآور شد: افرادی كه دو سال از دریافت گواهینامه پایه سه آنها گذشته باشد، میتوانند گواهینامه پایه 2 دریافت كنند كه بر این اساس حداكثر مجموع وزن و ظرفیت بار قابل حمل با این نوع گواهینامه شش تن، یا حمل حداكثر 26 نفر سرنشین با راننده و وسایط نقلیه عمومی است. بر اساس اینکه اعتبار گواهینامه شما چند ساله باشد هزینه دریافت مدرک بین المللی هم متفاوت است. پس از ورود به سایت بر روی پرتال سهامداران (چاپ گواهینامه) کلیک کنید. وی ادامه داد: همکاران ما با مشاهده این خودروها آنها را در هر 24 ساعت 50 هزار تومان جریمه خواهند کرد و اجرای این دستورالعمل به صورت جریمه دستی آغاز شده و در ماه های آینده هم از طریق سامانه جدیدی که روی دوربین های مکانیزه تعریف می شود خودروهای در سن فرسوده شناسایی و اعمال قانون خواهند شد.

به خصوص توصیه می شود مهم ترین مفاهیم تابلو ها و علائم راهنمایی و رانندگی را از روی کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی خود بخوانید . گواهی نامه بین المللی، مدرکی است که در کشورها به مدت یک تا سه سال بسته به نوع درخواست شما اعتبار دارد و به شما اجازه رانندگی در جادههای آن کشور را می دهد. پس از گذراندن این جلسات که معمولاً در ۶ جلسۀ یک ساعت و نیمه ارائه میشود به مرحلۀ دوم میرسید. این مطلب را هم ببینید اگر خانه بخرید و در آن پول و طلا پیدا کنید، این گنج متعلق به چه کسی است؟ با توجه به اهمیت گرفتن گواهینامه رانندگی پایه سوم و این که گرفتن آن برای همه ضروری است تصمیم گرفتیم به طور کامل شرایط و مراحل گرفتن گواهینامه رانندگی پایه 3 را در اینجا برای شما بیان کنیم و در آخر نیز لینکی به نمونه سوالات گواهینامه رانندگی پایه سوم قرار داده ایم که میتوانید آن ها را مطالعه کنید . هزینهی اجارهی این ماشینها با توجه به نوع اتومبیل و شهر مقصد با یکدیگر متفاوت است ولی در تمام آنها یک شرط مشترک با نام گواهینامه رانندگی بین المللی وجود دارد. امیر از تورنتو: من چند سال است در کانادا زندگی میکنم و تا به حال در یک رستوران آشپزی میکردم. و رانندگی کامیون قطعا به آنها نیاز خواهید داشت.

برای این کار ما زراعت بانک را به شما پیشنهاد میکنیم. بعد از پر کردن فرم مربوطه، گواهینامۀ شما به نشانی پستیتان ارسال میشود. در این مطلب، اطلاعات مختلفی کسب میکنید که برای گرفتن گواهینامه و رانندگی کامیون قطعا به آنها نیاز خواهید داشت. نکته مهم: از تاریخ ۱ جولای ۲۰۱۷ به بعد، تمام متقاضیان جدید گواهینامه سطح A، پیش از شرکت در آزمون جاده سطح A، بایستی یک دوره آموزشی مقدماتی اجباری را نیز با موفقیت بگذرانند. کدام گزینه های زیر به ترتیب اولویت صحیح است؟ در این مقاله به انواع گواهینامه های رانندگی و قوانین دریافت آنها میپردازیم شرح میدهیم که برای هر کدام چه شرایطی را باید داشته باشید . ۲۰- کدام مورد نمونه ای از رفتار پر خطر هنگام رانندگی است ؟ از لینک های زیر میتونید مطالب بسیار آموزنده ای را در ارتباط با آیین نامه رانندگی مشاهده کنید. این مشخصات شامل موارد زیر است: – تریلری که شاخص مجموع کل وزن اعلامی از شرکت سازنده (MGVWR) آن حداقل ۴٬۶۰۰ کیلوگرم باشد. وی درباره شمارهگذای خودروهای یورو 4 نیز افزود: در حال حاضر خودروهایی که شمارهگذاری میشوند یورو 3 و 4 هستند قبلا در مورد موتورسیکلتها نیز شمارهگذاری آنها یورو 2 بود اما اکنون فقط موتورسیکلتهای انژکتوری شمارهگذاری میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

3 × یک =